strona główna  •  dodaj do ulubionych  •  mapa strony
Apteka Centrum TWOJA APTEKA W LIMANOWEJ
Apteka CENTRUM
Apteka "Centrum" znajduje się w Limanowej, przy ulicy Rynek 2 (pod arkadami).

Firma jest apteką rodzinną, której właścicielami są mgr farm. Halina i Jakub Tokarzowie wraz z córką mgr farm. Magdaleną Tokarz i synem Michałem. Jesteśmy współczeną, ogólnodostępną apteką, która pielęgnuje tradycje zawodowe. Nie należymy do żadnej z komercyjnych sieci aptek.

Apteka "Centrum" została założona w 1995 r. przez obecnych właścicieli.

Nazwa "Centrum" pochodzi od usytuowania apteki - w samym sercu Limanowej, w stylowej kamienicy z początku XX w.

Misją naszej apteki jest promocja zdrowia, pomoc i fachowe doradztwo pacjentom. Dodatkowo w naszej aptece dostępne są bezpłatne magazyny, takie jak „Po pierwsze człowiek", „Nasza Apteka", „ABC Apteka", „Bez Recepty". W przeszłośći przez okres kilku lat prowadzone były spotkania z młodzieżą dotyczące narkomanii i alkoholizmu.

Pomagamy też szkołom, klubom sportowym, organizacjom charytatywnym (np. stowarzyszenie niepełnosprawnych „Cyrenejczyk", klub sportowy „Limanovia"). Sponsorujemy wiele miejskich inicjatyw, a także wydawnictw (np. mapy, „Almanach Ziemi Limanowskiej").

W trakcie działalności, apteka została wyróżniona i nagrodzona m.in. odznaką „Zasłużony dla Środowiska Aptekarskiego Małopolski 2003 - OIA Kraków", dyplomem „Przyjaciel i Doradca Pacjenta", statusem honorowego członka „Instytutu Promocji Zdrowia - Forum Polskiej Farmacji", tytułem „Apteki Fair Play za etyczną współpracę i współdziałanie w interesie pacjentów apteki" - Aptekarz roku 2002 (5 miejsce).

Bierzemy także udział w szkoleniu nowej, młodej kadry farmaceutów, poprzez odbywanie stażów i praktyk zawodowych.

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, miła i profesjonalna obsługa. Na pierwszym miejscu zawsze jest dla nas zdrowie i dobro pacjenta.

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi i debetowymi.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 7:30 - 20:00
sobota 7:30 - 14:00
 

ZAPRASZAMY!!!strona główna  •  dodaj do ulubionych  •  mapa strony  •  do góry
Apteka każdego pacjenta
© 2006-2020 CENTRUM s.j. // all rights reserved - wszystkie prawa zastrzeżone // projekt i wykonanie www.msprojekt.pl